revizyon burun

Burun revizyonu; hasta eğer daha önce ameliyat olmuş ise,bunun tabii ki sayısı çok önemli değil. Belki bir defa belki üç beş defa burun estetiği ameliyatı olmuş bir hasta olabiliyor. Bu tip durumdaki hastayı mutlaka çok ciddi ve detaylı bir şekilde değerlendirmek gerekmektedir. Çünkü burun revizyonu denilen şey çok basit ve küçük bir problemi içeriyor olarak algılıyoruz. Eğer hastaya tüm ameliyatı tekrar yapmak gerekiyorsa; buna revizyon değil buna sekonder yani; ikinci bir ameliyat yapmak zarureti var.

Burun revizyonu; burunda küçük bir çökük, küçük bir deformasyon ya da ufak bir değişiklik gibi basit konular için yapılabilecek müdahale iken, sekonder dediğimiz yani; ikinci, üçüncü, yada dördüncü bir ameliyat planlanıyorsa bu tip durumda konu bir değil belki 4-5 problemi çözmek gerekliliği anlaşılır. Kısacası; burundaki deformasyon basit ve tek bir deformasyon ise buna burun revizyonu diyebiliriz.

Eğer problem daha fazla ise; bütün bunların hepsini çözmek için komple baştan burnu yenilemek gerekiyor. Böyle bir işlem de yani burun vizyonunda basit, lokal küçük bir müdahale olarak değerlendirilebilir ve hastanın istediği şey ameliyatta gerçekleşir. Yapılacak uygulama sadece hastanın istediği problemi çözecektir. İyileşme oldukça hızlıdır ve hasta lokal anestezi altında olduğu için hastanedeki uygulaması biter bitmez normal günlük hayatına devam edebilmektedir.

Este Aura Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Este Aura, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!