Vajina bölgesindeki gevşeme ve genişlik, sadece bayanlar açısından değil, çiftler arasında da ciddi cinsel sorunlardan biridir. Vajina genişlemesi ve gevşemesi yapısal olarak, genetik, vücut özelliklerine bağlı olabileceği gibi, normal doğum sonrası, kilo alıp verme, aşırı zayıflama, fazla sayıda kürtaj, çok fazla cinsel ilişki gibi oluşabilecek travma sonucunda alt vajinal bölgede bulunan kas, deri, mukoza ve yumuşak dokuların gevşeyip genişlemesi ve sarkması sonucunda meydana gelmektedir.

Vajina daraltma ameliyatının ya da vajina cinsel estetik ameliyatının amacı, yaş veya doğumlara bağlı olarak vajinanın gevşemesi sonucu oluşan dış bölgede estetik görünümü düzeltmeye ve iç bölgede cinsel ilişki hazzını artırmaya yönelik cerrahi bir yapılandırma işlemi sağlamaktır. Eğer hasta arzu ederse ameliyatsız vajina daraltma uygulamasıda mümkündür.

Este Aura Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Este Aura, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!