Erkekler için başarılı ve sağlıklı bir cinsel yaşamın önünde çoğu zaman psikolojik engellerin olduğu açıktır. Toplumun genel algısının ve kişisel fizyolojik bazı sonuçların da etkisiyle kısa ya da ince yapılı penis şekli genellikle hem karşı cins tarafından hem de erkeğin kendisi tarafından çok sevilmez. Bu nedenle erkekler daha kalın ya da daha uzun bir penis için çeşitli yöntemlerle çözüm bulmaya çalışırlar. Bu sebeple bu operasyonlar tercih edilmektedir.

Bu operasyonda hastanın talebi ve cerrahi imkanlara göre uygun boyutta kalınlaştırılabilecek penis için, silikon protez veya yağ enjeksiyonu ile kalınlaştırma elde edilir. Hasta genel anestezi altına alınır ve penis üzerinden ya da kökünden kesiler açılır. Bu kesilerden uygun yere ince silikon ya da silikonlar yerleştirilip yağ dokuları ile görüntü desteklenir. Sonuçlar kalıcıdır ve iyileşme süreci sonunda estetik görüntü asıl haline ulaşır.

Este Aura Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Este Aura, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!