brezilya popo estetiği

Brezilya popo estetiği poponun yeniden şekillendirmesi işlemidir. Brezilya pop estetiği sayesinde daha dik ve dolgun kalçalara sahip olmak mümkün. Fiziğine önem veren ve daha kusursuz gözükmek isteyen kadınlar, daha dolgun, çekici ve cazibeli görünüme sahip olmak için Brezilya popo estetiğini tercih ederler. Brezilya popo estetiğine uygun vücut olup olmadığının araştırılması yapılması gerekir. İşlemi yaptıracak olan kişinin vücut hatları ve popo yapısına bağlı olarak da yapılacak olan işlem farklılık gösterir. Örneğin; vücut yapısının genel görünümüne göre popo daha küçük ise kişiye göre daha dolgun bir popo uygun olur. Gerçek popo şekli olarak düz ve kare popoya sahip olan kişiler içinde daha genç ve dik görünen bir popo uygun olacaktır.

Sadece kişinin estetik açısından değil yaşlanmaya bağlı durumlarda da “brezilya popo estetiğine” başvurulabilir. Yaşlanmaya bağlı ve kilo kaybına bağlı olarak popo kısmında gevşeme, sarkma veya düzleşme gibi durumlar olabilir. Kıyafetleriniz üzerinizde istenilen etkiyi vermiyorsa ve herhangi bir sağlık problemi yoksa bu estetik işlem için uygun bir aday olabilir. İşlemi yaptırmadan önce estetik merkeziyle ön görüşme yapılmasında fayda vardır. Beklentilerinizi söyleyerek, işlem hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bu işlem hemen hemen herkes için uygun bir durumdur. Sağlığı etkileyecek bir durum olmadığı sürece herkes yaptırabilir. Bu sayede daha hacimli ve dolgun kaçlara sahip olmak mümkün olacaktır.

Brezilya Popo Estetiğinde Uygulanan Yöntemler

Son yılların en popüler estetik işlemi brezilya popo estetiği ile daha dik bir kalçaya sahip olunabilir. Popo zamanla yaşa bağlı sebepler veya başka sebeplerden dolayı hacmini kaybedebilir. Poponun tekrar hacmini kazanabilmesi ve daha dolgun bir görünüme sahip olabilmesi için estetik işlem uygulanır. Brezilya Popo Estetiği yağ enjeksiyonu ile yapılır. Bölgede herhangi bir kesi işlemi uygulanmadığı için iz kalmaz. Herkes için yağ enjeksiyon yöntemi uygun görülmeyebilir. Yağ enjeksiyonun uygulanabilmesi için popo bölgesindeki hacmin tamamen yok olmamış olması gerekmektedir. Hacmini tamamen yitirmiş, düşük bir popo için verilen yağ enjeksiyonu yeterli olmayacaktır. Bu tür kişilerde popo silikonu tercih edilmektedir. Popo estetiğinde ilk olarak cerrah ön muayenesinden geçmek gerekir. Son yıllarda teknolojiye bağlı değişimlerle, kişilere pratik çözümler sunulmaktadır. Yağ enjeksiyon işlemi yapılırken, yağın alınacağı ve nakledileceği bölgeler belirlenir. Geliştirilmiş özel kanüller ile istenmeyen bölgeden yağ hücreleri alınarak, popoda yetersiz bulunan kısma nakledilir. Yağ transfer işleminde, çok katmanlı bir şekilde iletim sağlanır. Bu durum poponun daha dolgun olmasını sağlar. Yağ transferinin katmanlı olması enjekte edilen yağın popoda daha kalıcı olmasını da sağlar. Yağ enjeksiyonu ile yapılan dolgu işlemi, hastayı rahatsız etmeyen konforlu bir işlemdir. Estetik işlemi sonrasında tekrarlanma sağlanabilir. Bu durum hastanın yaşı, popo dokusunun özelliği ve alınan yağ dokusunun özelliklerine göre değişir.

Este Aura Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Este Aura, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!