Şartlar Ve Koşullar

Estetik kişilerin kendilerini daha iyi ve güzel hissetmeleri için kişinin tercihine bağlı olarak yapılan bir uygulama olsa da estetik için gerekli olan şartlar ve koşullar da tam anlamı ile sağlanmış olmalıdır. Bunun için öncelikle hastanın durumun ciddiyetini fark etmesi gerekir. Çünkü estetik ameliyatlar basite indirgenemeyecek kadar kişilerin hayatında önemli bir yere sahiptir.

Doğru Zamanda Doğru Uygulama

Kliniğimizde şartlar ve koşullar gereği, hasta, tercih ettiği uygulama hakkında detaylı bir biçimde bilgilendirilmektedir. Bu durum hastanın daha bilgili bir biçimde uygulama hakkında karar vermesine yardımcı olmaktadır. Kişinin görünümünde meydana gelecek olan değişiklik bazen psikolojik olarak etkilenmeye neden olmaktadır. Bu neden ile şartlar ve koşullar doğru ise estetik değişikliği düşünmekte yarar bulunuyor. Karar verebilmek için de hastanın uygulama sırasında ya da uygulamadan sonra karşılaşacağı durumlar hakkında bilgi verilmelidir.

Şartlar ve koşullar dahilinde, tıbbi tavsiye alırken alternatif yöntemleri de öğrenip değerlendirmeye almakta yarar bulunuyor. Bizler de hastalarımızı bu yönde bilgilendiriyoruz. Mutlu sonuçlar elde edebilmek için şartlar ve koşullar hakkında her hastanın anlayabileceği düzeyde basite indirgenerek net bir açıklama yapılmaktadır. Sonrasında ise artık hastanın karar vermesi beklenmektedir.

Doğru Adım İçin Doğru Rehberlik

Yapılacak uygulamada karşılaşılacak durum hakkında yapılan bilgi paylaşımı şartlar ve koşullar göz önünde bulundurularak sözlü olarak ifade edilse de daha çıkabilecek sorunları egale edebilmek için yazılı olarak da gerekli açıklama yapılır. Kliniğimiz, her hastaya mümkün olan en iyi tedavi yöntemini uygularken hastalarımızı herhangi bir ayrıma tabi tutmamaktayız. Bu şartlar ve koşullar dahilinde, hasta haklarına da saygı gösteren bir personel ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Şartlar ve koşullar da dikkate alınarak ülke genelinde yapılabilen ve hukuki açıdan yasağı bulunmayan her türlü estetik uygulamadan kliniğimizin vermiş olduğu hizmetler ile yararlanabilirsiniz. Hastanın yaşı, eğitimi ve bilgisi dikkate alınarak basit düzeyde tedavinin tüm riskleri anlatılır. Şartlar ve koşullar gerektirirse, hasta için işaret dili tercümanı da sağlanarak hasta ile daha doğru bir iletişim kurulabilir. Kliniğimiz tüm şartlar ve koşullar doğrultusunda, hastaya farklı tedavi yöntemleri önerebilir. Hasta, kendi hakkında detaylı bilgi edilme hakkına ve kişisel verilerinin korunmasını isteme hakkına da sahiptir.

Este Aura Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Este Aura, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

Ara!
× Fiyat Bilgisi Alın!