Toplumda bazı hallerde yaşla bağlantısı olmadan da, çoğu kişinin muzdarip olduğu kaş dökülmesi önemli bir sorun haline gelebilir. Bunun nedenleri hakkında net bilgiler bulunmamaktadır. Çoğunlukla kaş kıllarının köklerinde meydana gelen hasarın bunda etkili olduğu düşünülür. Bu etkenin dışında saçkıran, guatr gibi rahatsızlıklarda kaş dökülmesine yol açabilir. Bu herkes için estetik bir problemdir. Çünkü yüz hatlarının görünümünü direkt olarak etkiler. Bu yüzden kaş kalemi kullanımı gibi yollara başvurulur. Ancak bu kesin bir çözüm değildir.

Yaralanma, yanık, hastalık gibi etkenler yüzünden kaşları tamamen dökülmüş olan kişiler başta olmak üzere, kaş dökülmesi estetik bir sorun haline gelmiş herkes için en iyi çözüm yolu kaş ekimi yapılmasıdır. Bu uygulama hem kaş dökülmesine, hem de kaşlardaki seyrelmeye çözüm olur. Kaş ekimi saç ekimi sırasında kullanılan FUE tekniği sayesinde başarılı bir şekilde yapılabilir. Kişinin ense kısmında saçları bulunuyorsa, kaş ekimi yapılmasında sorun yaşanmaz. Kalıcı ve doğal bir görünümü olan kaşlar başarılı bir şekilde oluşturulabilir. Kaş ekimi sayesinde kişinin dış görünümü düzeltilmiş olur, aynı zamanda kişiye ruhsal olarak destek olacak bir işlem yapılmış olur

Este Aura Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Este Aura, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!