Pollogen Legend Fiyatı
  • 60
  • 0

Yağ yakımının hızlanması, ince bir görünüme kavuşmak, vücudunuzda selülitli dokunun olmaması, oldukça sıkı ve diri hatlara sahip olmak; her kadının hayalidir. Ancak, hayallere ulaşmak için oldukça yoğun çaba sarf etmek gerekmektedir. Bazı durumlarda bu çabayı hayata geçirecek enerjiyi kendimizde bulamayabiliriz. Böyle anlarda sizin yerinize uygulamaya geçecek ekipmanlar olması oldukça güzel bir hayaldir, öyle değil mi? Ancak günümüzde Legend uygulaması sayesinde bu güzellikler hayal olmaktan çıkmaktadır. Legend işlemi, bir radyofrekans uygulamasıdır aslında. Bu uygulamanın amacı, yukarıda saydığımız işlemlerin zahmetsizce gerçekleştirilmesini sağlamaktır. İlk uygulamadan itibaren gözle görülür şekilde ciddi bir incelme ve pürüzsüzlük oluşmaktadır. Bu da seansa giren hastaları motive etmektedir. Haftada 1 defa tekrarlanan seanslar toplamda 6 hafta sürmektedir.

Pollogen Legend Nedir?

Bu uygulama; mikro iğneli RF teknolojisi VoluDermTM HE, invaziv olmayan RF enerjisinin yanı sıra Dinamik Kas Aktivasyonundan oluşan TriLipo gibi estetik endüstrisinin nabzını tutan, oldukça üst düzey teknolojilerle tasarlanmış ve donatılmış bir Medikal Estetik sistemidir. Sadece bu tanımdan da anlaşılacağı gibi deri ve cilt sıkılaştırmanın yanı sıra, vücut şekillendirme konusunda da oldukça kapsamlı ve etkili sonuçlar ortaya çıkmasını sağlamaktadır. VoluDermTM HE teknolojisi sayesinde özellikle yüz derisinde veya dekolte bölümünde oldukça başarılı sonuçlar vermekte ve bu alanlara dermal hacim kazandırılmaktadır. Bu işlem oldukça ince mikro iğneler eşliğinde yapılmaktadır. İşlem sırasında kullanılan iğnelerin incelikleri oldukça önemlidir. Çünkü yüz ve dekolte gibi bölgeler vücudumuzdaki en hassas noktalardır. Dolayısıyla işlem sırasında yapılabilecek en küçük hata maalesef ki istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Hassas bölgelerde oluşabilecek deformasyonlar kamufle edilmesi zor sorunlar haline gelebilmektedir. Ancak söz konusu uygulama Pollogen Legend olduğunda, bu tarz deformasyonlar oluşmamaktadır. Aksine, oldukça hızlı ve etkili sonuçlar ile karşılaşılmaktadır. Bu uygulama, tüm cilt tipleri ve cilt tonlarında aynı başarılı sonucu ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle de tüm kadınlara hitap etmektedir. Genellikle, kadınların ağrı eşiği düşük olduğundan bu tarz operasyonlar sırasında herhangi bir acı hissetme durumu korkulu rüyaları olmaktadır. Ancak bu işlemde herhangi bir acı hissi duyulmamasının yanı sıra, sadece minimum seviyede, oldukça belirsiz düzeyde bir rahatsızlık hissi verebilmektedir.

Pollogen Legend Öncesi ve Sonrası

Cilt sağlığı, vücudumuzdaki organların sağlığı kadar önemli bir noktadır. Ancak bu durum çoğu zaman ihmal edilmektedir. Cilt sağlığına sadece belirli bir kesim dikkat etmekte ve gerekli önlemleri herhangi bir sorun oluşmadan almaktadır. Bazı kişiler, bu durumu hiç önemsemediği gibi bazıları da maalesef ki sorun oluştuktan sonra farkına varmakta ve gerekli işlemlere başlamaktadır. Cilt sağlığını önemsememek başlı başına bir sorun iken bu durumu önemseyip gerekli tedbirlerin alınması durumunda da belirli bir süre sonra yetersiz kalması söz konusu olabilmektedir. Çünkü cilde etki eden en önemli unsurlardan biri de zamandır ve maalesef ki zamana karşı koymak mümkün değildir. Zamanın cilt üzerinde ortaya çıkardığı kırışıklık konusunda çeşitli tedavi yöntemleri geliştirilmiştir. Ancak, geliştirilen bu yöntemler sonucunda etkili ve hızlı sonuç elde etme bakımından Pollogen Legend ciddi anlamda ön plana çıkmıştır. İşlem oldukça kısa süre içerisinde hastaları memnun edecek sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Bu nedenle de ilk seansı alan hastalar, gönül rahatlığı ile seanslara devam etmektedirler. Uygulamaya başlanmadan önce ciddi anlamda kırışık bir cilt dokusuna sahip olan kişiler, henüz ilk seansı tamamladıklarında bile aradaki farkı görebilmekte ve ciltte oluşan sıkılaşmayı hissedebilmektedirler. Kırışıklık tedavisinde birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Ancak, yüz gibi hassas bir bölgede etki edebilecek ve gönül rahatlığı ile devam edilebilecek uygulama konusunda dikkatli davranmak gerekmektedir. İşlem öncesinde mutlaka cilt analizi gerçekleştirilmeli ve işlem için uygun olup olmadığı tespit edilmelidir.

Pollogen Legend Selülit

Selülit denilince akla ilk gelen, cilt yüzeyinde oluşan portakal kabuğu benzeri görüntüdür ve birçok kişi tarafından bu görüntü sadece estetik anlamda bir değer kaybı olarak nitelendirilir. Ancak selülitin ciddi anlamda bir sağlık sorunu olduğu maalesef toplumumuzda pek bilinmez. Aslında selülit demek vücudumuzda bulunan Lenf dolaşımının çeşitli sebeplerle yavaşlaması sonucunda, hücreler arasında bulunan boşluklara lenf sıvılarının dolması ile ortaya çıkar. Buradan da anlaşılacağı gibi selülit sorunu, aslında ciddiye alınmayacak bir konu değildir. Bu nedenle de selülit probleminiz henüz ilk aşamada iken çözüme kavuşturmak, hatta hiç oluşmadan gerekli tedbirleri almak önemli bir noktadır. Ancak bu aşamada, biraz geç kaldıysanız ve selülit oluşmaya başladıysa Pollogen Legend tedavisi ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu tedavi sırasında, cilde bölgesel olarak işlem yapılmaktadır ve bu işlem sırasında herhangi bir yan etki söz konusu değildir. İşlem yapılacak bölgenin genişliğine göre seans süresi değişkenlik göstermektedir. Ancak genellikle 6 seans sonrasında ciddi anlamda iyileşmeler görülmektedir. Legend uygulamaları sayesinde cilt kalitesi arttığı için kolajen yapı da eski sağlığına kavuşmaktadır. Bu da ciltteki elastikiyetin artması anlamına gelmektedir. Dolayısıyla selülitli görüntü ortadan kalkmaktadır. İşlem sonrasında sanki ilk spor yaptığınızda ortaya çıkan hamlama ağrısı diye bilinen şekilde bir ağrı ile karşılaşıla bilinmektedir. Ancak bu durum, sorun teşkil edecek düzeyde değildir. Zaten belirtilenden daha yüksek düzeyde bir ağrıyla karşılaşırsanız zaman kaybetmeden hekiminizle görüşmenizde fayda vardır.

Pollogen Legend Fiyatı

Pollogen Legend uygulamaları, son dönemin trend uygulamaları arasında yer alsa da henüz ülkenin her bir noktasında, bu alanda çalışan her uzman tarafından uygulanabilen işlemler değildir. Bu nedenle sanal ortamdan fiyat paylaşımı yapılması ile pek doğru bir sonuca ulaşmanız söz konusu olmayacaktır. Estetik operasyonlarda belirli bir fiyat aralığından bahsetmek muhtemel değildir. Çünkü bu fiyat aralıkları oldukça geniş düzeydedir. Bu aralıkların bu kadar geniş olmasının sebebi hem hastaya bağlı etkenler hem işi yapacak uzmana göre değişen standartlar hem de operasyonun gerçekleşeceği şehirle alakalıdır. Hastaya bağlı etkenleri inceleyecek olursak; öncelikli olarak kaç bölgede işlem yapılacağı, bu bölgelerde yapılacak işlemin yoğunluğu önemli kıstaslardır. Hekimle ilgili kriterleri değerlendirecek olursak; her hekimin belirlediği fiyat tarifesi değişkenlik göstermektedir. Bunda hekimin alanında göstermiş olduğu başarılı operasyonlar ve ne derece isim yaptığı önemli bir durumdur. Yine aynı şekilde operasyonun gerçekleşeceği merkez de hangi şehirde hatta hangi semtte yer alıyor önceden araştırılması gerekmektedir. Oldukça elit bir semtte son derece tanınmış bir klinikte işlem yaptırmak istiyorsanız; tabii ki, bu işlemin belirli bir bedeli olmalıdır. Ancak bu durum sizde bir önyargı oluşturmasın, çünkü çeşitli kampanyalar ışığında oldukça uygun fiyatlarla da seanslara katılma imkanı yakalayabilirsiniz. Fakat bu aşamada her zaman yaptığımız gibi hatırlatmakta yine fayda görmekteyiz ki, söz konusu sağlığınız olduğunda ilk kriteriniz asla fiyat olmamalıdır.

Pollogen Legend Tedavisi

Pollogen Legend tedavisi ile vücudunuzda ihtiyaç duyduğunuz veya fazlalığı olan her bir nokta inceltip sıkılaştırılabilir. Üstelik bu işlemler sırasında sizin herhangi bir sorumluluk almanız gerekmemektedir. Sorumluluktan kastımız; beslenme ve spor gibi detaylardır. İnsan vücudunda kilo almak için gerekli olan kriter, yağların belirli bir bölgede birikerek depolanmasıdır. Legend uygulamaları ile bu yağların birikmiş olduğu bölgeden dağılması konusunda işlem yapılarak, dolaşım sistemine karışmaları sağlanır. Bu sayede vücutta fark edilir derecede incelme sağlanır. Ancak, bu incelmenin yanı sıra ciddi anlamda kilo kaybı da yaşamak isteyen hastalar var ise uygulanan tedaviyi günlük kısa yürüyüşler ile desteklemek gerekmektedir. Sporun yanı sıra, günlük 2 litre su tüketimi de bu gelişim ve değişime katkı sağlayacaktır. Legend uygulamalarını, özellikle ameliyat korkusu olan ve vücutlarına anestezi girmesini istemeyen hastalar tercih etmektedir. Bunun yanı sıra “Spor benim için çok yorucu ama fit bir görünüme kavuşmalıyım” düşüncesinde olan kişiler için de etkili bir yöntemdir. Bazı durumlarda; spor ve diyet tam anlamıyla profesyonel bir şekilde uygulansa bile, hiçbir şekilde cevap alınamayan inatçı yağ dokuları ile de karşılaşılmaktadır. Bu durumda da yine Legend tedavisinden faydalanmak mümkündür. Legend tedavisi bu alanda da oldukça başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Ancak Legend tedavisi sonucunda kavuşulan yeni bedeninizi korumak ve sonraki süreçte bu görüntüyü devam ettirmek konusunda en büyük görev yine size düşmektedir.

Yorum Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. * ile işaretli alanları doldurmak zorunludur.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!