kaş kaldırma fiyatları
  • 124
  • 0

Kaşlar, yüz ifademizin en önemli parçasıdır. Düşük kaş problemine bazen genetik ve bazen yaş deformasyonu neden olur. Bu durumda kaşlar, yorgun bir görünüme neden olur. Durumu kadınlar makyaj hileleri gibi yöntemlerle düzeltmeye çalışsalar da, tüm bunlar geçici bir çözümün ötesine geçmemektedir. Kalıcı kaş kaldırma yöntemleri arasında, botoks doldurma yöntemleri de vardır ve ameliyatsız olduğu için çok tercih edilir ve güvenlidir. Bununla birlikte, tıbbi uygulamalar kısa sürede etkilerini yitirmekte ve cerrahi yöntemler korkutucu olmaktadır. Kalıcı kaş kaldırma yöntemi bu sorunların çözümünde süspansiyon uygulaması ile desteklenmektedir. Hem operasyon olmaması hem de dayanıklılık süresinin uzun olması dikkatleri çekmektedir. Bu, cerrahi operasyonların risklerini ve komplikasyonlarını ortadan kaldırarak pozitif sonuçlar veren bir yöntemdir.

Ameliyatsız Kalıcı Kaş Kaldırma Avantajları

Kalıcı kaş süspansiyonu çok kısa sürede tamamlanır, iz bırakmadan, hiçbir kayıp hissi vermeden derin insizyonlar açmadan tamamlanır. Avantajı, bu sorunun, göz kapağı düşük kişilerde bu problemleri de ortadan kaldırmasıdır. Kalıcı kaş süspansiyonunda derin etkili anestezik kremler tedavi edilen bölgeye uygulanır. Kaşlar, belli oranlara ve açılara göre göz ve burun ile uyum içindedir. Yapısal olarak veya yaşlanmaya bağlı olarak, yüzünüzü yorgun ve bitkin bir görünümden çıkarmanız yalnızca 15 dakikanızı alır. Erkekler için de etkili olan bu yöntem, göz kapaklarını daha gergin bir hale getirir. Gözlerin daha parlak ve daha etkileyici olarak ortaya çıkmasını da destekleyebilirsiniz.

Kaş kaldırma estetiği uygulayan birçok kadın kaşları şekillendirmek için kalem çizer, kontur yapar veya kaşlarını alır. Çünkü kaş yüzün görünümünün önemli bir parçasıdır. Kaşların düşmesi rahatsız edici olabilir. Kaşların şekli ve yapısı, kadınların her gün vazgeçemediği önemli bir konudur. Kaşların cerrahi olarak kaldırılması iyi bir muayene sonrası en uygun yöntemlerin karar verilmesi ile kısa sürede gerçekleştirilebilir. Bu uygulama ile kaşlar bir yay gibi düzeltilerek yükselir. Kaşlar düzse veya başlangıç noktası bitiş noktasının üzerindeyse, bu estetik açıdan hoş bir görünüm vermez. Bu yüzden birçok kadın kaşlarının kalın görünmesini ister.

Kaşların yapısal olarak düşük olması göz kapağında da sorunlara neden olur. Çünkü kaşlar ve kirpikler arasındaki mesafenin azalması üst göz kapağının derisinin daha fazla sarkmasına neden olur. Bu durumlarda, kaş kaldırma operasyonu yerine sadece üst göz kapağının estetiği daha iyi ve daha uzun sonuçlar verebilir. Bu vakalar sadece üst göz kapağı ile tedavi edilmelidir. İyi planlama ile bu bölgede iyi bir sonuç elde edilebilir. Bazı durumlarda, kaşın kaldırılması ve üst göz kapağı üzerindeki cerrahi estetik birlikte yapılmalıdır. Bu mükemmel bir sonuç verecektir. Klasik bir kaş ameliyatı sırasında, tüylü derinin büyük bir kısmı alın bölgesinden uzaklaştırılır. Bu, yukarı kaldırılan kaşların yarattığı gerginliği ortadan kaldırır. Bu yöntemin avantajı, saç bölgesinde yapılan kesilerin, iyi bir iyileşme sonucu görünmemesidir.

Endoskopik Kaşın Tedavi Aşaması

Endoskopik kaşın yükseltilme işlemi için saçın her iki tarafında 2-3 cm’lik bir kesi operasyonu yapılır. Bu insizyon hatlarına endoskopik cihaz ile kaşlara ulaşılır. Bu alan yukarı doğru uzanır ve kemikte sabit bir noktada asılır. Alttaki gerginlik yukarı doğru asılı olduğundan, kesme hattında gerginlik oluşmaz. Bu durumda, kısa insizyon hattının ve görünmez yara izinin daha iyi iyileşmesine katkıda bulunulur. Endoskopik kaş temizliği ile başarılı sonuçlar elde edilir. Başlıca avantajı saçta ciddi hastalıklar

bırakmaması ve basit prosedürün basit olmasıdır. Ameliyat olmadan kaşları kaldırmak için, 1-2 mm kaldırmak genelde yeterlidir ve etkisi 4-6 ay sürmektedir. Yüz için bir dolgu maddesi kullanılırken, kaşlar için buna gerek olmadan askıya alınabilir. 1 yıl içinde, etki kaybolur. Özel tasarlanmış kaşlar da kaldırılabilir. Kalıcı kaş kaldırma işlemi 6 aydan 2 yıla kadar direnç sağlar. Kaş kaldırma için kullanılan ultrason araçları FDA onaylıdır. Bu uygulama ile 2 mm kadar kaşları kaldırabilirsiniz. Günlük aktiviteleri aksatmadan tek bir seans şeklinde 2 yıl boyunca etkili olması uygulamanın en önemli avantajıdır. Estetik olarak daha tutarlı sonuçlar isteyen hastalar için kaşları kaldırmak her zaman en iyi çözümdür. Kaşlar yaklaşık 15 dakika içinde şekillendirebilir ve kaldırılabilir, ultrason kontrolü altında ısı transferi yaparak kaşları kaldırabilirsiniz ve cildinize de hiçbir zarar vermezsiniz. İlk etki uygulamadan hemen sonra gözlemlense de, uzun süreli etki yaklaşık 2-3 ayda yavaş yavaş artar.

Yorum Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. * ile işaretli alanları doldurmak zorunludur.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!